KONST / Litografier / Litografi 8124538
nr 812 4538
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Litografi, Olle Nyman (1909-1999), 256/460, signerad, motivets mått: 23x22
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 4 mars 2013
kl 20:21:18
300 kr
400 kr
400 kr
500 kr
800 kr
700 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman